Jaki był wynik meczu Hiszpania - Kostaryka?

Mecz pomiędzy Hiszpanią a Kostaryką odbył się 23 listopada 2022 roku w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Spotkanie miało miejsce na stadionie Al Thumama w Dosze.

Jakie są najlepsze lotto maszyny i gdzie je znaleźć?

W trakcie meczu Hiszpania zdominowała rywali, osiągając imponujący wynik 7:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla Hiszpanii po golach zdobytych przez Dani Olmo, Marco Asensio oraz Ferrana Torresa. W drugiej połowie Hiszpanie kontynuowali ofensywną grę, strzelając kolejne cztery bramki. Na listę strzelców wpisali się Gavi, Carlos Soler oraz Alvaro Morata.

zverev tenis atp czy niemiec został nowym królem kortów

Ten wynik był jednym z najwyższych w historii Mistrzostw Świata, a Hiszpania potwierdziła swoją pozycję jako jedna z czołowych drużyn turnieju. Mecz ten z pewnością zostanie zapamiętany przez kibiców jako pokaz doskonałej gry zespołowej i umiejętności indywidualnych.