Jaki był wynik meczu Argentyna - Australia?

### Jaki był wynik meczu Argentyna - Australia?

W meczu towarzyskim pomiędzy Argentyną a Australią, który odbył się 16 listopada 2022 roku, Argentina odniosła zwycięstwo, pokonując rywali 2:1. Spotkanie miało miejsce na stadionie Melbourne Cricket Ground w Melbourne.

gdzie znaleźć mapę ninjago kompletny przewodnik po świecie lego ninjago

Argentyna rozpoczęła mecz w dominującym stylu, a pierwszą bramkę zdobył Lionel Messi w 35. minucie, wykorzystując sytuację po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dwa gole później, w 57. minucie, Julian Alvarez podwyższył prowadzenie na 2:0, ale Australia nie poddała się. W 77. minucie bramkę dla Australii zdobył Craig Goodwin, co ożywiło nadzieje miejscowych kibiców. Mimo prób wyrównania, Australijczykom nie udało się już zdobyć kolejnej bramki.

Darmowy bonus

Mecz był okazją do przetestowania formy obu drużyn przed nadchodzącymi wyzwaniami, a Argentyńczycy potwierdzili swoją siłę przed Mistrzostwami Świata. Spotkanie przyciągnęło uwagę licznych kibiców, którzy z entuzjazmem dopingowali swoje drużyny.