Argentyna Australia Wynik: Kto Zwyciężył w 1/8 Finału MŚ 2022?

**Argentyna vs Australia: Wynik 1/8 Finału MŚ 2022**

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze przyciągnęły uwagę fanów sportu z całego świata. W jednym z najciekawszych pojedynków 1/8 finału zmierzyły się reprezentacje Argentyny i Australii. Spotkanie odbyło się 3 grudnia 2022 roku na stadionie Ahmad bin Ali.

Vegas PK: Co to jest i jak z niego korzystać?

Argentyna, będąca jednym z głównych faworytów turnieju, przystąpiła do meczu z nadzieją na awans do ćwierćfinału. Zespół, kierowany przez trenera Lionela Scaloni, miał w swoim składzie wiele znakomitych zawodników, w tym kapitana Lionela Messiego, który był kluczową postacią w ofensywie drużyny.

jak zdobyć punkty fortuna i co z nimi zrobić kompletny przewodnik

Australia, z kolei, podchodziła do meczu jako jedna z mniej ocenianych drużyn, jednak zdeterminowana do sprawienia niespodzianki. Trener Graham Arnold wystawił solidny skład, który w poprzednich meczach turnieju zaprezentował się z dobrej strony.

Vulkan vegas kod promocyjny bez depozytu

Mecz rozpoczął się intensywnie, a Argentyna szybko przejęła inicjatywę. Już w 35. minucie Lionel Messi otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę po precyzyjnym strzale zza pola karnego. W drugiej połowie, w 57. minucie, Argentyna podwyższyła prowadzenie na 2:0 dzięki trafieniu Juliana Álvareza.

Total casino free spins kod

Mimo kilku prób, Australia nie zdołała w efektywny sposób odpowiedzieć na ataki Argentyny. Ekipa z Oceanii miała swoje szanse, ale brakowało im precyzji w kluczowych momentach. Argentyna kontrolowała grę, a jej solidna obrona nie dawała rywalom wielu okazji do strzelenia bramki.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Argentyny. Australia zdobyła jednak bramkę w doliczonym czasie gry - w 77. minucie Alex Mac Allister wpadł w pole karne i strzelił na 2:1. Mimo to, nie wystarczyło to do odwrócenia losów meczu, a Argentyna uzyskała awans do ćwierćfinału, kontynuując swoje marzenia o zdobyciu mistrzostwa świata.