anglia vs andora wynik co musisz wiedzieć o meczu

**Anglia vs Andora – wynik i co musisz wiedzieć o meczu**

Gry Hot Spot

Mecz pomiędzy Anglią a Andorą odbył się na stadionie Wembley w Londynie, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Spotkanie to wzbudzało duże zainteresowanie, szczególnie z uwagi na różnice w poziomie sportowym między obu drużynami.

colombo gdzie oglądać ten fascynujący film

**Data i czas meczu**

Mecz rozegrano 9 października 2021 roku. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 20:45 czasu lokalnego.

Jak Zalogować Się na Paysafecard? Kompletny Przewodnik

**Przebieg meczu**

Anglia, będąca jednym z faworytów do zdobycia tytułu mistrza świata, przystąpiła do meczu z wysokim poziomem oczekiwań. Drużyna, prowadzona przez trenera Garetha Southgate'a, miała za zadanie zdobycie trzech punktów, aby umocnić swoją pozycję w tabeli eliminacyjnej. Z kolei Andora, jako reprezentacja z niższej półki, miała na celu sprawienie niespodzianki.

Slottica Bonus Polska

Już w pierwszej połowie meczu Anglia zdominowała grę, tworząc liczne sytuacje bramkowe. W 18. minucie Harry Kane zdobył pierwszą bramkę, co dało sygnał do dalszego ataku. W kolejnych minutach Anglia podwyższała swoje prowadzenie, a skuteczność napastników była kluczowa.

Royal Casino Bonus Polska

W drugiej połowie Andora próbowała nawiązać walkę, jednak defensywa Anglii pozostawała nieprzenikniona. Kolejne bramki dla Anglii padły w 48. i 62. minucie, a także w 70. minucie, co ostatecznie zakończyło mecz wynikiem 5:0 na korzyść Anglii.

**Statystyki meczu**

- **Posiadanie piłki**: Anglia 75% – 25% Andora

- **Strzały na bramkę**: Anglia 14 – 3 Andora

- **Rzuty rożne**: Anglia 8 – 1 Andora

- **Faule**: Anglia 10 – 12 Andora

**Znaczenie wyniku**

Wygrana Anglii była kluczowa w kontekście eliminacji do Mistrzostw Świata. Zespół umocnił się na czołowej pozycji w grupie, co przybliżyło ich do awansu na turniej. Andora, pomimo porażki, zyskała cenne doświadczenie, rywalizując z jednym z najlepszych zespołów świata.

Mecz ten został zapamiętany jako pokaz siły Anglii na arenie międzynarodowej, podkreślając ich status jako jednego z głównych kandydatów do sukcesu w nadchodzących rozgrywkach.